Render farmy

GpuComputer specjalizuje się w różnych rozwiązaniach sprzętowych dla branży graficznej komputera. Jedą z nich są RendeFarmy przy użyciu których czas liczenia klatki animacji jest zdecydowanie krótszy od czasu liczonego na stacji osobistej.Oferujemy cztery rodzaje rozwiązań renderowania, modele  GpuComputer Cpu1, GpuComputer Cpu2, GpuComputer CpuBlazer i GpuComputer CpuMax. Proszę wybrać produkt aby uzyskać więcej informacji oraz ceny.

GpuComputer  CpuMax W rozwiązaniu tym proponujemy zestaw do 40 procesorów 8rdzeniowych ,320 rdzeni fizycznych (640 rdzeni logicznych) zabudowanych w 7U rack obudowę. Taka maszyna jest w stanie obsłuzyć nawet bardzo duże studio grafiki 3D.

Cena i Specyfikacja

 

 

 

 

GpuComputer CpuBlazer : rozwiazanie oparte na instalacji typu rack. Do 8 pojedynczych modułów w 3U obudowie, 16 procesorów 8 rdzeniowych ,128 rdzeni fizycznych (256 rdzeni logicznych) . Jest to bardzo dobra propozycja dla średnich studiów grafiki , zajmująca mało miejsca i o umiarkowanej konsumpcji energii.

 

Cena i specyfikacja

 

 

GpuComputer Cpu2 : Jeśli szukasz dobrej wydajności za atrakcyjną cenę to GpuComputer Cp2 system jest bardzo dobrym rozwiązaniem.Uzbrojony w 4 procesory 8rdzeniowe ,32 rdzenie fizyczne  (64 logiczne) wydaje się być wręcz stworzony dla Ciebie. Jezeli szukasz czegoś dysponując mniejszym budżetem to własnie to…Moc oraz elastyczność w konfiguracji zestawu wbudowanego w rack 1U zadowoli najbardziej wymagających.

 

Cena i specyfikacja

 

 

read more

Stacje robocze

GpuComputer specjalizuje się w rozwiązaniach sprzętowych dla branży graficznej. Nasze stacje robocze są przetestowane i zoptymalizowane do radzenia sobie z coraz bardziej wymagającymi zadaniami jakie stawia przed nami technologia renderingu 3D i produkcji animacji. Nasze produkty oferowane są na trzech poziomach zaawansowania – poziom podstawowy GpuComputer W1 , poziom produkcyjny  GpuComputer W2 i GpuComputer W3ExtraMAX , który to produkt jest ukoronowaniem naszej rodziny stacji roboczych. Proszę kliknąć na poszczególnych produktach aby uzyskać więcej informacji oraz ceny.

 

GpuComputer W1 Ten system to połaczenie mocy z bardzo korzytną ceną. Wyposażony w najnowsze procesory Core i7 oraz do dwóch procesorów graficznych Nvidia , maszyna ta znakomicie wspomoże pracę nad materiałem 3D jednocześnie mieszcząc się w bardzo rozsądnym pułapie cenowym..

Poniżej prezentujemy przykładową konfigurację . Jej cena oparta jest na aktualnej cenie komponentów i może ulec zmianie w dowolnym momencie.

Cena i specyfikacja

 

 

 

 

GpuComputer W2 Systemy te zostały zaprojektowane w celu spełnienia potrzeb oczekiwań freelancerów jak również średniej wielkości studiów 3D. Wyposażone w 2 ośmiordzeniowe procesory Intel i standardowo 32 GB pamięci RAM, maszyny te są gotowe do stawienia czoła wyzwaniom 3D w najbardziej skomplikowanych produkcjach. Dodatkowo istnieje możliwość zainstalowania od 2 do 4 kart graficznych wspomagających system renderingu GPU. Zestawy te są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują szybkiej i niezawodnej stacji roboczej 3D.

Poniżej prezentujemy przykładową konfigurację . Jej cena oparta jest na aktualnej cenie komponentów i może ulec zmianie w dowolnym momencie.

Cena i specyfikacja

 

GpuComputer W3ExtraMAX  Naszym Sztandarowym produktem jest seria GpuComputer W3ExtraMax. Te oparte na 2 lub 4 procesorach Xeon systemy renderingu są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają niewiarygodnie szybkiej prędkość renderowania .Dodatkowo istnieje możliwość instalacji do 7 kart GPU ( Tesla lub Nvidia GTX580) . Na życzenie ( za dopłatą) istnieje mozliwość zamontowania chłodzenia wodnego obejmującego karty GPU, procersory oraz chipsety płyty glównej. W efekcie otrzymujemy stację nie tylko z bardzo dobrze schłodzonymi komponentamize ale również wyjątkowo cichą , co szczególnie powinni docenić ci którzy często pracują nocą.A tak w ogóle to artyści 3d… uruchomcie wyobraźnię , tu nie ma żadnych ograniczeń…..

Poniżej prezentujemy przykładową konfigurację . Jej cena oparta jest na aktualnej cenie komponentów i może ulec zmianie w dowolnym momencie.

Cena i specyfikacja

 

 

rc-922xm-kkn1_-_cooler_master_haf_xmProcesory z serii E5-269X v2 (12 rdzeni/24HT) stały się jądrem jądrem wydajnej stacj 2 procesorowej którą polecamy wymagającym klientom . Te oparte na dwóch 12 rdzeniowych procesorach Xeon systemy renderingu są idealnym rozwiązaniem dla tych którzy nie znoszą wszelkich kompromisów  a w zamian oczekują wniewiarygodnie szybkiej prędkość renderowania .Dodatkowo istnieje możliwość instalacji do 4 kart GPU ( Tesla lub Nvidia GTX780) . Na życzenie ( za dopłatą) istnieje mozliwość instalacji chłodzenia wodnego obejmującego karty GPU, procesory oraz chipsety płyty glównej. W efekcie otrzymujemy stację nie tylko z bardzo dobrze schłodzonymi komponentami ale również wyjątkowo cichą a dzięki najnowszej technologii 22 nm również oszczędną.
Poniżej prezentujemy przykładową konfigurację . Jej cena oparta jest na aktualnej cenie komponentów i może ulec zmianie w dowolnym momencie

Cena i specyfikacja

                                         

 

                         air540_hero_up_1                                            Procesory z serii E5-269X v4 (22 rdzeni/44HT) są podstawą najwydajniejszej stacji graficznej dwuprocesorowej jaką możemy zaproponować. Stacja jak na swoją wydajnosć jest bardzo cicha i ekonomiczna.

Cena i specyfikacja

read more

HPCOprócz wspierania branży komputerowej grafiki, RenderStream oferuje produkty przeznaczone firm i osób wykorzystujących w swojej pracy maszyny o wysokiej wydajności (High-performance computing — HPC). Z informacji dotyczących bezpieczeństwa, bioinformatyki badań ropy i gazu, półprzewodniki i renderingu 3D, Nasze rozwiązania oparte na GPU mogą pomóc rozwiązać Wasze problemy w zdecydowaniwe krótszym czasie. Wszystko jedno czy dotyczą onee zagadnień chemi , biologii, fizyki czy geologii , jesteśmy tu po to aby wam pomóc, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Waszych aplikacji.
Ponieważ konfiguracja tych systemów jest bardzo specyficzna prosimy o kontakt aby zrozumieć Wasze potrzeby zanim zaproponujemy konkretną konfigurację.
Nasze rozwiązania HPC mogą być konfigurowane zarówno z „profesjonalnymi – TESLA” jaki „domowymi ” kartami GPU firm NVIDIA lub AMD.
Będziemy pracować z wami, aby pomóc określić idealny system dla Waszej aplikacji. Nasze systemy HPC GPU może być wyposażone w  od 2 do 12 GPU w zależności od Twoich potrzeb.

GpuComputerHPC W1(VDAC) w swojej konfiguracji może zawierać do 8 GPU ( Tesla lub Nvidia GTX580) , umożliwiając swoim użytkownikom pomoc w rozwiązaniu problemów obliczeniowych w aplikacjach takich jak aplikacje biochemiczne, medycyna, dekryptaż i szyfrowanie, analizy geologiczne oraz rendering 3D.

Cena i specyfikacja

GpuComputerHPC W2Max (VDAC) w swojej konfiguracji może zawierać do 12 GPU ( Tesla lub Nvidia GTX580) , umożliwiając swoim użytkownikom pomoc w rozwiązaniu problemów obliczeniowych w aplikacjach takich jak aplikacje biochemiczne, medycyna, dekryptaż i szyfrowanie, analizy geologiczne oraz rendering 3D .

Cena i specyfikacja

 

read more

Chmura obliczeniowa

read more