top of page

Już od lat Gpucomputer dostarcza specjalizowane zestawy stacji roboczych .Wypróbowało nas wielu klientów z których większość jest zadowolona.

Zaczynaliśmy od Amigi500 aby szybko docenić rozwój komputerów PC i stworzonego dla nich systemu Windows.

Dziś nasza oferta powinna zadowolić większość tak użytkowników prywatnych jak i firm i instytucji zainteresowanych wykorzystaniem komputerów i ich ogromnej wydajności przy obliczeniach związanych z dużą ilością danych.

Począwszy od grafiki 2d poprzez wizualizacje 3d a skończywszy na serwerach pracujących jako maszyny Deep Learning i wykorzystujących do tego celu karty obliczeniowe TESLA nasze zestawy dostarczają wystarczające ilości mocy przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Sprzęt jaki proponujemy naszym klientom w zdecydowanej większości działa bezawaryjnie a ew. problemy są rozwiązywane na bieżąco.

Tak więc

sprawdź ile zaoszczędzisz i kup u nas. I pamiętaj: czas to pieniądz...

Na życzenie oferujemy nie tylko dostawę poprzez wysyłkę ale również dostawę własną  oraz szkolenia z zakresu niezbędnego do pełnego wykorzystania możliwości sprzętu.

 

 

Poniżej krótka video-prezentacja serwera GPU Gigabyte G481-S80 będącego jednym z najciekawszych przykładów rozwiązań z dziedziny Machine Learning. 

[Product] GIGABYTE G481-S80
Odtwórz Wideo
bottom of page